Ielūdzam mediju pārstāvjus uz IV Pasaules latviešu zinātnieku kongresa prezentāciju

Izglītības un zinātnes ministrija aicina mediju pārstāvjus uz zinātnisko pēcpusdienu “Zināšanas ir mūsu vērtība”, kurā neformālā gaisotnē tiks prezentēts IV Pasaules latviešu zinātnieku kongress un būs iespēja iepazīties ne tikai ar kongresa koncepciju, bet arī ar tā dalībniekiem un viņu talantiem.

Pasākums notiks šā gada 18. aprīlī plkst. 14:00 Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centrā, Rīgā, Kalpaka bulvārī 4.

To atklās Izglītības un zinātnes ministrs Dr. Kārlis Šadurskis un Dr. Agrita Kiopa – Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāres vietniece – Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktore.

Pasākumā zinātnieki demonstrēs savu daudzpusību – ar muzikālo priekšnesumu uzstāsies Vidzemes Augstskolas rektors un vadošais pētnieks Dr. Gatis Krūmiņš, tāpat būs iespējams baudīt slaveno itāļu saldējumu “Dželato”, ko Latvijā gatavo Dr. Kārlis Agris Gross, Rīgas Tehniskās universitātes vadošais pētnieks, apbalvojuma laiks “Ziedonim laureāts” un vienlaicīgi arī saldējuma ražotnes – “Bliss Dželato” īpašnieks.

Lūgums apstiprināt dalību, norādot zemāk minēto informāciju un to nosūtot uz kongress@izm.gov.lv:

  1. Vārds
  2. Uzvārds
  3. Plašsaziņas līdzekļa nosaukums
  4. Amats

IV Pasaules latviešu zinātnieku kongress notiks Rīgā, 2018. gadā no 18. līdz 20. jūnijam. Sekot aktualitātēm un iepazīties ar tā programmu un dalībniekiem iespējams kongresa mājaslapā un sociālajos medijos:

https://congress.sciencelatvia.lv/

https://twitter.com/zinatkongress

https://www.facebook.com/zinatkongress

R.S.V.P. un vairāk informācijas:

kongress@izm.gov.lv

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published.