Anna Vladimirova-Krjukova

Sertificēta datu aizsardzības specialiste ar lielu pieredzi personas datu aizsardzībā, privātuma jautājumos un kiberdrošībā. Anna ir juriste COBALT birojā, kur strādā ar plaša spektra uzņēmumiem. Viņa palīdz klientiem nodrošināt atbilstību personas datu aizsardzības likumiem, to starp vienam no jaunākiem aktiem, kurš sagādā izaicinājumu daudziem – Eiropas Savienības Vispārīgo datu aizsardzības regula.

Anna ir dalībniece asociācijās un organizācijās – ISACA Latvija, Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācijā (LATA), kā arī “Ar pasaules pieredzi Latvijā” – kustībā, kura veltīta Latvijas iedzīvotājiem ar ārzemju pieredzi.

Pašreiz Anna dzīvo un strādā Rīgā, bet iepriekš studējusi un praktizējusi kiberdrošību, datu aizsardzību, kā arī ieguvusi programmēšanas prasmes Krievijā (Maskavā) un ASV (Čikāgā).

Šobrīd kā vieslektore pasniedz lekcijas Rīgas Juridiskajā augstskolā un Banku augstskolā. Anna ir vairāku publikāciju par datu aizsardzību autore, viņa bieži piedalās vietējos un starptautiskos informācijas tehnoloģijām veltītos pasākumos un konferencēs, piemēram, Web Summit.

This post is also available in: EN