Dr. Gundars Katlaps

Kardiotorakālās nodaļas vadītājs McGuire Richmond VA Medicīnas Centrā, Richmonda, Virdžīnijas štats, ASV. Sirds Transplantacijas un mehanisko paligierīču programmu vadītājs.

Mācību spēks Virginia Commonwealth University (VCU), Richmondā. Slimnicas Programmas vaditājs, VCU kardiototakalas kirurgijas rezidenturai.

Transplantācijas ķirurģijas padomes loceklis NSO, Veterānu Departamentā, ASV.
Vairāku citu professionalu un pārvaldes organizaciju padomes un valdes loceklis.

Dzimis 1968. gadā, Rīgā. Pēc Latvijas Medicinas Akademijas (tagad – RSU) pabeigsanas 1992 un islaiciga darba posma Austrumu slimnīcā aizbrauca no Latvijas turpinat medicinisko izglitibu.
Pabeidza visparejas kirurgijas rezidenturu Stanforda Universitate (1996-2001), Kardiotorakalas kirurgijas rezidenturu VCU, rezidenturu sirds un plausu transplantacijā, kirurgijā pie sirds mazspejas Papworth slimnicā pie Kembridžas Universitates, Lielbritanijā.

Kliniskas un zinatnes intereses – sirds un plaušu kirurgija, sirds mazspēja, sirds transplantācija, mehāniskās palīgierīces un mākslīgā sirds. Medicīnas tūrisms.

Dr. Katlaps ir arī Latvijas Goda Konsuls ASV (Virdžīnijas štats) un Latvijas Ārstu un Zobārstu Asociacijas (LAZA) valdes loceklis

Prezentācijas tēma:

“Ķirurģiskā pacientu drošība”

Ķirurģija ir komplicēta un relatīvi riskanta industrija. Ko mēs zinām par galvenajiem riska faktoriem? Kā šos pacientu riskus samazināt?

  • katlaps1@yahoo.com

This post is also available in: EN