Dr. Viktors Pšemislavs Pjotrovskis (Victor P. Piotrowski)

Dr. Victor Piotrowski ir vadošais programmu direktors NSF (National Science Foundation) – neatkarīga ASV federālā aģentūra, kas atbild ASV prezidenta kancelejai.

Dr. Piotrowski pārrauga 55 miljonu ASV dolāru vērto CyberCorps® SFS programmu, kuras mērķis ir palielināt kvalificētu studentu skaitu, kuri iesaistās kiberdrošības jomā, kā arī paplašināt Amerikas Savienoto Valstu izglītības nozares kapacitāti, attīstot profesionāļus šajā jomā.

Viņš ir arī vadītājs NSF mēroga programmā Secure and Trustable Cyber Space (SaTC), kas ir lielākā ASV neklasificētā pētniecības programma kiberdrošībā. 2017. gadā viņš strādāja kā ASV vēstniecības pētnieks kiberdrošības nozarē Latvijā, veicot aktivitātes Baltijā un Ziemeļvalstīs.

Pirms Dr. Piotrowski pievienojās NSF, viņš strādāja University of Wisconsin Datorzinātņu nodaļas fakultātē kā profesors un priekšsēdētājs. Viņš absolvējis Federālās izpildvaras institūtu un Harvardas Kennedija skolas Izpildvaras izglītības kiberdrošības politikas un tehnoloģiju programmu. Viņš saņēma 2015 Founder’s Award, ko pasniedz Informācijas sistēmu drošības izglītības kolokvijs (CISSE).

  • vpiotrow@nsf.gov
  • National Science Foundation, 2415 Eisenhower Avenue, Alexandria, VA 22314, USA

This post is also available in: EN